Za nami mecz z GKS-em Tychy, który ponownie dostarczył obecnym przy Reymonta tego wieczoru wielu emocji. Dla drużyny gratulacje za walkę do końca i trzymamy mocno kciuki, żeby na boisku szło tak dobrze dalej. Naszego wsparcia Wam nie braknie.
Spotkanie to po raz pierwszy w tym roku postanowiliśmy okrasić oprawą. Korzystając z wypełnionego po brzegi młyna zdecydowaliśmy się na prezentację dawno nie widzianej u nas kartoniady. Przedstawiała ona napis “Kraków”, z wkomponowanymi w niego królewskim monogramem “K” i Białą Gwiazdą. Całość uzupełniał estetyczny transparent “Miasto zagorzałych Wiślaków”.
Prezentacja mogła oczywiście (a wręcz powinna) wyjść lepiej, co bierzemy na klatę. Parę czynników sprawiło, że nie wyszła ona idealnie m.in. zbyt ambitne podejście do projektu, czy późna możliwość wejścia na stadion przez odbywające się remonty. Nie będziemy jednak szukać tanich usprawiedliwień,na pewno wyciągniemy z tego wnioski by w przyszłości było lepiej. Do Was wiślacy mamy apel o reagowanie na wszystkie próby przestawiania elementów oprawy (kartony,flagi na kij itd.) przez osoby postronne nie związane z UW. Karton nie służy do tego by wytrzeć sobie nim mokre krzesełko czy zrobić z niego siedzenie tylko znajduję się w określonym miejscu by spełnić swoją rolę podczas prezentacji. Pamiętajmy o tym wszyscy!
Tymczasem do zobaczenia w Bełchatowie, gdzie na całej prostej jedziemy z głośnym dopingiem i niesiemy piłkarzy po kolejne 3 punkty!

Wisła Krakó GKS Tychy oprawa

*Koszt tej oprawy wyniósł dokładnie 16266 zł.

źródło: Ultra Wisła